Skontaktuj się z nami

  • Przegląd

Przedstawiciele techniczno-handlowi DEVI

Pobierz kontakty

Serwis DEVI

NESTOR-SPEC SYN

ul. Królowej Marysieńki 1
96-100 Skierniewice
tel. 46 833 96 69
kom. 603 888 528
serwis@danfoss.com

 

Dąbrowa Górnicza

AWIP
ul. Graniczna 12 /218
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel. 32 261 51 61
kom. 602 644 263
biuro@awip.com.pl

Katowice

ANDERTEX
ul. Robotnicza 19
40-689 Katowice
tel. 32 202 61 36
andertex@andertex.pl

Nowa Sól

ELTOM
ul. Kołodzieja 34
67-100 Nowa Sól
tel. 68 387 50 24
ogrzewanie@home.pl

Sopot

MIKROENERGETYKA
ul. Andersa 5
81-831 Sopot
tel. 58 551 25 68; fax 58 550 01 29
biuro@mikroenergetyka.com.pl

Toruń

AUTOMATIK
ul. Legionów 16
87-100 Toruń
tel. 56 660 44 44
info@elektrocieplo.pl

 

Częstochowa

DOMUS
ul. Równoległa 68
42-200 Częstochowa
tel. 500 076 688
domus@domus.net.pl

Godziszka

ELEKTRODOM
ul. Bielska 632
43-376 Godziszka
tel. 33 81 77 776
elektrodom@elektrodom.ig.pl

Kielce

SPRING
ul. Zagnańska 71
25-558 Kielce
tel. 604 655 086
spring.kielce@neostrada.pl

Katowice

Zakład Usługowy
Instalacje i Pomiary Elektryczne
Tadeusz Gnyś
ul. Żurawia 43
40-686 Katowice
tel. 501 189 259

Kraków

ELEKTROHEAT
ul. Rydlówka 5 pok. 101
30-363 Kraków
tel. 12 296 42 74
kom. 602 651 932
biuro@elektroheat.pl

Krynica

INSTEL-KRYNICA
ul. Nadbrzeżna 2
33-380 Krynica-Zdrój
tel. 18 471 39 99
koordynacja@instelkrynica.pl

Lublin

Termalstudio Marcin Gładyszewski
Aleja Spółdzielczości Pracy 109b
20-147 Lublin
tel. 81 463 61 45
www.termalstudio.pl

Łódź

POLCONTACT
ul. A. Struga 58
90-567 Łódź
tel.42 630 54 60
kom. 609 450 190
info@polcontact.pl

Opole

ELTREX
ul. Obrońców Stalingradu 58c
45-512 Opole
tel. 77 454 04 62
eltrex@eltrex.opole.pl

Rybnik

NATAL
ul. Miejska 13
44-200 Rybnik
tel. 500 087 801
natal-rybnik@wp.pl

Tarnów

NOWBUD
ul. Budowlana 7
33-100 Tarnów
tel. 14 622 06 15
ogrzewanie@nowbud.tarnow.pl

Warszawa

ASC Automatyka Systemów
Chłodniczych Sp. z o.o.
ul. Legionowa 24
05-077 Warszawa
tel. 22 666 21 62
asc.warszawa@asc.waw.pl

EXEL-TERM
ul. Minerska 53
04-506 Warszawa
tel. 22 879 75 83
kom. 601 203 481

POLTERMS
ul. Generała Władysława Sikorskiego 5
05-119 Łajski
tel. 501 060 397
biuro@polterms.com.pl

TWM Termo
ul. Bartycka 26 p.16 A st.809
00-716 Warszawa
tel. 502 519 958
info@twmtermo.pl

KABLEX
ul. Armii Wojska Polskiego 14A
05-092 Łomianki k/W-wy
tel. 501-153-100
lomianek@o2.pl

Włocawek

PAWEŁ BIENIEK
Brzeska 17 m 5
87-800 Włocławek
tel. 602 885 652
czernyibieniek@home.pl

Zamość

AREX
ul. Szopinek 98
22-400 Zamość
kom. 603 425 763
arex@arex-zamosc.pl

 

Autoryzowani instalatorzy DEVI

Jelenia Góra
Paweł Trześniak - tel. 696 441 465

Lubin
Marcin i Michał Myszka (elektryk.lubin.pl, Grupa Finestra) - tel. 508 266 386, 500 186 874

Oława 
Krzysztof Godlewski - tel. 791 926 320
Andrzej Turczynowski (Zakład Usług Energetycznych A. Turczynowski) - tel. 722 003 030
Rafał Turczynowski (Zakład Usług Energetycznych A. Turczynowski) - tel. 609 971 097
Mateusz Jaszczur (Zakład Usług Energetycznych A. Turczynowski) - tel. 784 070 737
Daniel Wąsowicz (WiD Oława) - tel. 506 122 194
Mieczysław Kubiak (MAX-ELEKTRO) - tel. 696 425 973

Wrocław
Cyprian Ciuła - tel.696 707 484
Janusz Klukowski (DIARMONT) - tel. 609 259 530
Paweł Trześniak - tel. 696 441 465

Żmigród
Przemysław Szymański (W.Quandt Sp. z o.o) - tel. 601 563 077

Aleksandrów Kujawski
Tomasz Kupc - tel. 886 445 538

Barcin
Zbigniew Skoczyński (Zakład Elektro-Instalacyjny) - tel. 605 289 440

Bydgoszcz
Piotr Weselski (BUDWES) - tel. 793 763 154
Łukasz Tarka - tel. 535 029 069
Bartosz Moskal (e-ogrzewanie.com) - tel. 606 273 838

Ciechocinek
Mirosław Tomaszewski (Zakład Elektryczny) - tel. 603 305 550

Głogowo
Łukasz Parzyszek (INSTALTECH) - tel. 512 567 904

Inowrocław
Bartosz Moskal (e-ogrzewanie.com) - tel. 606 273 838

Lipno
Łukasz Domagalski (Zakład Usług Elektrycznych) - tel. 664 437 548

Świecie
Mateusz Mitręga - tel. 731 320 199

Toruń
Jacek Kustalik (ELEKTROTECH) - tel. 502 442 162
Zbigniew Pankowski (Remonty Kompleksowe) - tel. 608 386 506
Przemysław Szeptun (IDT SYSTEM) - tel. 792 300 396
Dariusz Wiśniewski (IDT SYSTEM) - tel. 794 432 864
Marian Lewandowski (Zakład Elektryczny Marian Lewandowski) - tel. 507 121 054
Sławomir Ptaszyński - tel. 609 973 269
Sławomir Kruszyński (Automatik Elektrociepło) - tel. 601 862 788
Radosław Wszelak - tel. 784 378 806 
Piotr Jankowski (Zakład Elektrotechniczny) - tel. 784 378 806

Chełm
Jacek Świrszcz (FUH Hubex) - tel. 781 176 757

Lublin
Jakub Onisko - tel. 791 899 024
Krzysztof Wessely - tel. 505 117 912
Bogdan Krzyżanowski - tel. 501 191 701
Ireneusz Szalast (SAFE Ireneusz Szalast) - tel. 505 117 912
Marcin Gładyszewski (TERMALSTUDIO) - tel. 785 919 418
Marek Dudek (EL SERVICE Marek Dudek) - tel. 504 073 722
Mariusz Czajka (AUTO-MARIO) - tel. tel. 509 965 625

Zamość
Marek Zawiślak (AREX) - tel. 603 425 763

Nowa Sól
Daniel Maścibroda (SMD INSTALACJE) - tel. 663 034 224
Dawid Jung (ELTOM) - tel. 781 302 929
Piotr Szechnicki (ELTOM) - tel. 600 353 273

Stary Kisielin
Piotr Łysek (InnoDOM) - tel. 784 602 602

Szczaniec
Kamil Woźniak (LBF Wiktoria Woźniak) - tel. 534 663 454

Zielona Góra
Janusz Szuman (NEON) - tel. 607 917 322

Bratian
Przemysław Kowalski (ELEKTRYK) - tel. 609 307 278

Kalinko
Paweł Michalak (P.U.H. Michalak) - tel. 796 484 644

Koluszki
Michał Kwiecień (Instalatorstwo Elektryczne) - tel. 696 061 329

Łask
Sławomir Trynkler (Vega-Heizungen) - tel. 604 426 798

Łęczyca
Sławomir Lewandowski (INSEL) - tel. 693 719 510
Zbigniew Wojciechowski (INSEL) - tel. 693 699 838

Łódź
Piotr Błaszczyk (Brokerbond) - tel. 532 244 533
Piotr Jannasch (Brokerbond) - tel. 534 522 007
Marcin Białek (Moderatornia) - tel. 728 317 141
Piotr Dąbrowski (iNSTAL-DAB) - tel. 664 786 511
Jarosław Tomaszewski (BTTI home solutions) - tel. 694 200 300
Krzysztof Śniegula (POLCONTACT) - tel. 601 354 407

Pabianice
Paweł Skorupka (dominteligentny.biz) - tel. 606 450 422
Tomasz Treichel (TEL-BUD) - tel. 501 249 385

Rzgów
Kamil Żmuda (SEVBUD) - tel. 725 411 785

Stara Gadka
Robert Żak (PPHU ROTEX) - tel. 503 102 063

Tomaszów Mazowiecki
Dariusz Płaczek (Inteinst) - tel. 501 612 312
Bartłomiej Płaczek (Inteinst) - tel. 792 612 312

Tuszyn
Łukasz Wójcik (El-Mot) - tel. 531 975 643

Żary
Paweł Farma (Elektro-System) - tel. 783 141 527
Sławomir Cochła (Elektro-System) - tel. 691 451 093
Łukasz Wąsowicz - tel. 889 631 916

Chrzanów - Luszowice
Jakub Biały (Modulhaus) - tel. 790 525 822

Dąbrowa Tarnowska
Damian Nawój - tel. 720 774 800
Artur Wdowiak (AW Instalacje Artur Wdowiak) - tel. 514 089 473

Kraków
Krzysztof Orłowski (OK ELECTRIC) - tel. 500 596 183
Rafał Mól (VAO) - tel. 508 697 289

Krzęcin
Adam Żmuda (ADINEL) - tel. 695 625 914

Tarnów
Marek Łączak (MACRONIC) - tel. 600 853 441
Artur Wdowiak (AW Instalacje Artur Wdowiak) - tel. 514 089 473
Jurand Izdebski, Marcin Dzierżawski (TARWAT Sp. z o.o.) - tel. 796 025 474

Wojnicz
Mateusz Kargol - tel. 503 895 129

Latowicz
Przemysław Świerżewski - tel. 692 222 987

Legionowo (Wieliszew)
Krzysztof Ściślewski (Polterms) - tel. 501 060 397

Łomianki
Paweł Gomułka (Kablex) - tel. 501 153 100

Międzyborów
Andrzej Jackowicz - tel. 601 800 825

Otwock
Marek Dąbrowski (Techni Power) - tel. 784 474 431

Piaseczno
Waldemar Hładio (Dekorator - Gips Ewa Hładio) - tel. 608 838 155
Paweł Hładio (Dekorator - Gips Ewa Hładio) - tel. 516 182 002

Radom
Łukasz Oleksów (FULLINSTAL S.C.) - tel. 724 446 333
Michał Oleksów (FULLINSTAL S.C.) - tel. 691 441 551
Rafał Ruzik (FULLINSTAL S.C.) - tel. 606 171 850
Arkadiusz Bator (FULLINSTAL S.C.) - tel. 515 572 583
Jerzy Bator (FULLINSTAL S.C.) - tel. 603 589 655

Tarczyn
Piotr Sobczyński (Tech-Bud Company) - tel. 600 100 103

Warszawa
Andrzej Wiącek - tel. 502 527 123
Witold Jaworski (Nieruchomości Zarządzanie Serwis Jarosław Józwik) - tel. 501 521 376
Piotr Krysiński (Nieruchomości Zarządzanie Serwis Jarosław Józwik) - tel. 508 295 708
Wojciech Kosiak (KW-TECH) - tel. 793 033 038
Mateusz Majchrzak (P.H.U MATEUSZ MAJCHRZAK HYDRO-MAT) - tel. 531 632 554
Anatolii Gerasymov (Termo-Line Sp. z o.o.) - tel. 512 996 417
Andrzej Jabłoński (Andre Wnętrza) - tel. 606 138 509
Paweł Dybus (Usługi Ogólnobudowlane) - paweldybus@gmail.com 
Grzegorz Wawryniuk (Elmax) - tel. 503 807 464
Piotr Dąbrowski (TWM Termo) - tel. 502 519 958

Wyszków
Paweł Siergiejuk (Hydro-Bud) - tel. (29) 742 00 92

Ząbki
Wojciech Leszczyński (STRABAG) - tel. 695 900 050

Zwoleń i całe woj. mazowieckie
Tomasz Lenartowicz - tel. 608 363 664

Opole
Andrzej Piskorski (Eltrex) - tel. 603 928 297 

Reńska Wieś
Sebastian Kostka (SeKo Serwis) - tel. 507 797 650

Rzeszów
Szymon Kardyś (darmoweogrzewanie.com) - tel. 729 974 447

Białystok
Adam Zabłocki (GRAŻAN) - tel. 606 401 102
Piotr Perkowski (Coral W.Perkowski J.Perkowski) - tel. 605 911 158
Jakub Waszczuk (Coral W.Perkowski J.Perkowski) - tel. 785 200 809

Gdańsk
Andrzej Skierka (Usługi Hydrauliczne Andrzej Skierka) - tel. 791 242 038

Gdynia
Tomasz Świdkowski (Interno) - tel. 733 506 706

Rajkowy
Daniel Żugaj (Glazurnictwo z pasją) - tel. 603 072 320

Rumia
Dariusz Jaworowski (Usługi  Remontowo-Budowlane) - tel. 504 489 079
Roman Woźniak (Interno) - tel. 505 740 074

Słupsk
Wojciech Maraszkiewicz (Zakład Instalatorstwa Elektrycznego) - tel. 601 682 546

Sopot
Tomasz Wiśniewski (Mikroenergetyka) - tel. 603 943 875
Tomasz Steller (Mikroenergetyka) - tel.  601 617 982

Starogard Gdański
Patryk Klein - 600 199 466

Tczew
Wiesław Skok (Usługi Budownlane Wiesław Skok) - tel. 500 009 691
Jakub Rogowski (PHU Rogowski i Spółka) - tel. 517 214 596

Będzin
Damian Gierka (Proeko Sp. z o.o.) - tel. 606 791 270

Bielsko-Biała
Mateusz Główka (Maxheat) - tel. 726 721 366

Boronów
Marcin Wróbel (Elektrodom) - tel. 693 058 905

Cieszyn
Firma Usługowa „Elwar” Jacek Wardas - 603 606 664
jacekwardas@poczta.onet.pl

Częstochowa
Damian Więciorowski (DOM-EKO CLIMA) - tel. 510 075 118
Electronic Systems Sp. z o.o. - tel. 605 544 327

Dąbrowa Górnicza
Grzegorz Starowicz (F.H.U. Grze-Star.Serwis-Instal) - tel. 693 900 333

Gaszowice
Sebastian Kuchcik (ELSAPautomatic) - tel. 500 251 298

Gliwice
Paweł Misiński (Electro-Project) - tel. 500 097 548

Godziszka
Elektrodom II Sp. z o.o. - elektrodom@telvinet.pl; tel. 502 652 766

Jastrzębie-Zdrój
Ireneusz Kijas (AMPER) - tel. 602 724 109

Kalety
Ireneusz Wyleżałek (P.P.U.H. "TV-SAT SERWIS") - tel. 604 247 195

Katowice
Bronisław Witych (W.P.U.H. Bronisław Witych) - tel. 601 481 920  http://wpuh.pl
Piotr Opoka (Elektryk Serwis) - tel. 608 447 565
Tomasz Brożek (P.P.H.U. "Eltom Katowice") - tel. 509 620 075

Kielce
Bartłomiej Oczkowicz (P.W. Oczkowicz) - tel. 501 372 266
Tadeusz Dziedzic (P.W. Dziejak) - tel. 602 571 284

Koszęcin
Rafał Wróbel (F.H.U. RAFIX) - tel. 669 685 683

Rybnik
Mariusz Korbel (Komforttech) - tel. 697 990 482

Tarnowskie Góry
Damian Zębik (EL-DAM) - tel. 601 445 487

Tychy
Przemysław Błyskuń (IB PROEL) - tel. 322 278 303

Żywiec
Grzegorz Oczko (VOLT-TEAM S.C.) - tel. 696 707 822
Władysław Dubiel (WWD-Rembud) - tel. 600 100 103

Kalisz
Jan Kubiak - tel. 519 184 457

Kobierno/Tomnice
Mateusz Ruszkowski - tel. 609 196  692

Komorniki
Filip Bożełko (ProfitSEO Filip Bożełko) - tel. 601 331 477
Edwin Izydorczyk (Voltrom Sp.  z o.o.) - tel. 607 545 269

Krotoszyn
Wojciech Lemański  - tel.609 196 692

Ostrów Wielkopolski
Mikołaj Adamek (Na Swoim) - tel. 733 253 253

Poznań
Adrian Szulczewski (EkoHydros) - tel. 731 046 817

Słupca
Arkadiusz Bożęcki (Solidny Elektryk Arkadiusz Bożęcki) - tel. 608 045 756

Stęszew
Sławomir Błażejewski (BSS ELEKTROINSTALACJE) - tel. 663 481 503

Wągrowiec
Dawid Szulc (SZULBUD) - tel. 501 426 996 ; szulbud@o2.pl

Witaszyce
Michał Błaszczyk (Folrec) -  tel. 533 393 361
Michał Szagański (Folrec) -  tel 533 393 369
Konrad Ratajczak (Folrec) - tel. 533 393 367

Zduny
Karol Fornal (Elektroinstal Karol Fornal) - tel. 517 606 538

Koszalin
Jacek Donigiewicz (ETG-EKO) - tel. 535 711 210

Police
Piotr Włodarczyk (JOLPOL) - tel. 507 123 954
Krzysztof Włodarczyk (JOLPOL) - tel. 793 051 207

Szczecin
Sebastian Mikołajczyk - tel. 607 726 290
Romuald Wasilewski - tel. 883 045 727
Marek Kijo (NS TECHNOLOGY) - tel. 518 050 544
Ewelina Wołyńska (EWOL) - tel. 508 303 865
Marcin Przybysz (EL-POL Elektroinstalatorstwo) - tel. 502 903 563

Tanowo
Ariel Wołyński - tel. 508 303 865