Isıtma
> Isıtma
> Ürünler
> Elektrikli Yerden Isıtma
 
 
 
 
 
Danfoss Logo

DEVI Elektrikli Isıtma Kablosu Sistemleri

DEVI, Danfoss grup şirketidir.  

DEVI - Global Pazar Lideri

1942 yılında Danimarka’da kurulan DEVI, Isıtma Kablosu Çözümlerinde Avrupa’nın pazar lideridir. DEVI, ana pazarı Avrupa’nın dışında Çin’den Norveç’e ve Kanada’dan Yeni Zellanda’ya kadar 23 ülkede faaliyet göstermektedir.

DEVI; Isıtma Kablosu, Dijital Termostat ve Sensör üretimini bir arada yaparak, Isıtma Kablosu Çözümlerini paket halinde sunabilen, Dünya’da tek firmadır.


DEVI;
  • Kapalı mekanlar için "elektrikli döşemeden ısıtma sistemleri”
  • Kritik trafik alanları, bina ve garaj girişleri, çatılar, stadyumlar gibi, kar birikimi ve buzlanmanın sorun yaratabileceği alanlar için "kar ve buz birikimini engelleme sistemleri"
  • Endüstriyel tesislerdeki; boru, kazan ve depo gibi ünitelerde donmanın önlenmesi ve mevcut sıcaklık seviyelerinin korunması için ’’borularda ısı izleme (heat tracing) sistemleri’’ konularında, anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

2003 yılında Danimarka’nın en büyük sanayi kuruluşu olan Danfoss Grubuna katılan DEVI, aynı yıl Türkiye pazarında da faaliyete başlamıştır. DEVI, Türkiye’de Isıtma Kablosu Çözümleri alanında faaliyet gösteren tek üretici firmadır.


Daha fazla bilgi için aşağıdaki linki kullanarak DEVI internet sitesini ziyaret edebilirsiniz: